newsyonlinelublin.pl

Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

18.03.2021, 13:49

W ostatnich dniach, czyli 7 marca o godzinie 20 odbył się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej szybko stało się bardzo głośno i nadal jest to jeden z wiodących tematów wśród rozmaitych mediów. Po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był pierwszy wspólny wywiad Harry'ego i Meghan. Podczas rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Na rozmowie pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym starciu w rodzinie królewskiej stoją właściwie po stronie Elżbiety II a także reszty członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Mimo to nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest niepomiernie zróżnicowane, zależnie od upodobań politycznych i wieku. Brytyjskie tabloidy informują, że jeżeli tylko Harry i Meghan pragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili ostatecznie swoją okazję. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła także temat tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam dodał, oraz temat myśli samobójczych Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się fabrykowaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę znawców analizujących w mediach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu dwa dni przed emisją. Doświadczeni eksperci, w tym przeszły sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, zarzucając jednocześnie Oprah Winfrey subiektywizm natomiast Meghan Markle stosowanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym i Meghan został zaprezentowany w w TVN24 wieczorem. Co istotne, rozmowę tą podglądało średnio szacunkowo milion widzów. Stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten potwierdził legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która potrafi wyciągnąć z rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Biorąc pod uwagę szokujące szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bez wątpienia należy przyznać, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieustannie omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij