newsyonlinelublin.pl

Porażka polskiej narodowej kadry z czeskim zespołem narodowym w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Porażka polskiej narodowej kadry z czeskim zespołem narodowym w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

22.06.2023, 15:59

Fatalny mecz zespołu Polski na otwarcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - przegrana z czeską drużyną narodową!

Ubiegły mundial w wykonaniu drużyny Polski nie był zbytnio udany. Oczywiście polscy reprezentanci byli w stanie wywalczyć awans do fazy play-off, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłkarscy z naszego kraju zgodnie uważali, iż zmiana na pozycji trenera jest konieczna. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem polskiej drużyny narodowej, a jego pierwszym istotnym przeciwnikiem była czeska kadra narodowa. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niezwykle istotne było to, by wygrać.

Nastroje w naszej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były dobre, lecz weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Czeska reprezentacja narodowa bowiem dała radę strzelić dwie bramki już po trzech minutach starcia. To był gigantyczny szok zarówno dla fanów zgromadzonych na stadionie w Pradze, jak i graczy. Zawodnicy reprezentacji Czech od pierwszych minut spotkania wyglądali dużo lepiej od naszych zawodników i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części to się odmieni. Narodowa drużyna Polski prezentowała się trochę lepiej w drugiej części meczu, jednak to Czesi zdobyli bramkę numer 3. Kuchta był zdobywcą gola numer trzy w 64. minucie tego starcia. Nasi zawodnicy próbowali nadrobić straty, jednak udało im się strzelić wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem pojedynku. Należy zaznaczyć, że ten mecz w wykonaniu narodowej drużyny Polski był tragiczny. Portugalski selekcjoner Fernando Santos na pewno nie tak debiut w polskim zespole. W drugim pojedynku eliminacji polska reprezentacja piłkarska zmierzy się z zespołem narodowym Albanii. Polska reprezentacja bez cienia wątpliwości musi odnieść wygraną w tym pojedynku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij