newsyonlinelublin.pl

Koszmarny występ zespołu Polski na starcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - przegrana z czeską drużyną!

Koszmarny występ zespołu Polski na starcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - przegrana z czeską drużyną!

23.06.2023, 12:44

Porażka polskiej reprezentacji piłkarskiej z kadrą Czech na starcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej nie były zbytnio udane. Nasi reprezentanci oczywiście zdołali wywalczyć awans do fazy pucharowej, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłki nożnej z Polski zgodnie uważali, iż wymagana jest zmiana na stanowisku trenera. I chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym selekcjonerem polskiej narodowej drużyny, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i bardzo ważne było to, aby wygrać.

Humory w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednakże weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Czeska reprezentacja narodowa bowiem zdołała zdobyć dwie bramki już po 3 minutach starcia. Zarówno dla fanów zasiadających na trybunach w Pradze, jak i piłkarzy to było wielkie zaskoczenie. Od samego początku piłkarze drużyny narodowej Czech wyglądali zdecydowanie lepiej od naszych piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to odmieni. Polska kadra wyglądała trochę lepiej w drugiej połowie meczu, jednakże to gracze z Czech strzelili gola numer 3. Kuchta Jan był strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie tego spotkania. Zawodnicy polskiego zespołu zdołali zdobyć wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu drużyny narodowej Polski był kiepski i należy to podkreślić. Z pewnością nie w ten sposób debiut w polskim zespole narodowym wyobrażał sobie portugalski trener Fernando Santos. W drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań polska drużyna zmierzy się z narodowym zespołem Albanii. Z całą pewnością w tym pojedynku kadra Polska musi zatriumfować.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij