newsyonlinelublin.pl

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu światowego zmienia drużynę na PSG! Messi Lionel nie jest już graczem FC Barcelony!

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu światowego zmienia drużynę na PSG! Messi Lionel nie jest już graczem FC Barcelony!

22.08.2021, 13:17

Ruchy transferowe piłkarskich ekip w trakcie pauzy pomiędzy sezonami bez najmniejszych wątpliwości robią wrażenie. Lecz to, co mieliśmy szansę śledzić w tym roku zadziwiło wielu fanów nożnej piłki. Większość piłkarskich fanów była przekonana, iż Messi zostanie graczem Barcelony do zakończenia swojej kariery. Pochodząca z Hiszpanii drużyna jednak popadła w finansowe problemy i piłkarz Argentyny nie miał wyjścia, był zmuszony zmienić klub. wicemistrz Francji okazał się zespołem, który podjął decyzję, aby zatrudnić kapitana argentyńskiej reprezentacji. intrygującą ofertę umowy, którą były już zawodnik Barcelony zaakceptował zaoferował reprezentantowi Argentyny klub z ligi francuskiej. na pewno wiekopomna chwila w historii europejskiej piłki i warto to zapamiętać. Wielbiciele piłki nożnej teraz będą mieli szansę podziwiać popisy Messiego na boiskach we Francji. Bez żadnych wątpliwości wiele osób zaciekawione będzie tym, w jaki sposób argentyński piłkarz się odnajdzie w nowym klubie. Messi tworzył będzie tercet z takimi graczami, jak Mbappe oraz Neymar Jr, co dać może wicemistrzowi Francji bardzo dużo pucharów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij