newsyonlinelublin.pl

Gigantyczne doznania w doliczonym czasie gry meczu z Anglikami! Szymański zdobył gola i został nazwany herosem zespołu narodowego Polski!

Gigantyczne doznania w doliczonym czasie gry meczu z Anglikami! Szymański zdobył gola i został nazwany herosem zespołu narodowego Polski!

09.09.2021, 12:06

Polska reprezentacja rozgrywająca mecze na Narodowym jest niesamowicie ciężka do powstrzymania i zwracamy uwagę na fakt od niemal dekady. Tracimy punkty na tym boisku rzeczywiście naprawdę rzadko i dobrze być świadomym tego, iż duża zasługa w tym fanów piłki nożnej z naszego kraju. Gdy Stadion Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesełka zawodnicy naszego zespołu dostają dodatkowego przypływu energii. Podopieczni selekcjonera Sousy w rozgrywkach kwalifikacyjnych do mistrzostw świata w Katarze spisują się do tego momentu nieźle, lecz ich forma jest daleka od ideału. Naszych piłkarzy w środę na wieczór czekał bardzo trudny test, jakim był z pewnością pojedynek z kadrą narodową Anglii. Każdy fan piłkarski z Polski wie o tym, jak trudnym oponentem w dziejach pojedynków naszej narodowej kadry są angielscy piłkarze. Jednak w takim przypadku nie mogliśmy sobie pozwolić na zawahanie, ponieważ najistotniejsze było zgarnięcie największej ilości punktów.

Przed tym pojedynkiem nasza kadra była od samego początku skazywana na klęskę. Należy na pewno zrozumieć to, że zawodnicy z Polski zazwyczaj naprawdę mocno są w stanie się zmotywować na pojedynki z o wiele mocniejszymi. W tym przypadku było tak samo i należy podkreślić, przez moment można było nawet pomyśleć, iż narpdowa kadra Polska może rywalizować o pełną pulę punktów z wicemistrzami Starego Kontynentu. Okazało się to naprawdę trudne 90 minut dla polskiej drużyny i bez najmniejszych wątpliwości należy ich pochwalić za rywalizację do ostatnich minut. Wydawało się, że może to być koniec nadziei o pozytywnym wyniku, w momencie, kiedy bramkę w osiemdziesiątej minucie zdobył Kane Harry. Polska reprezentacja piłkarska do ostatnich minut tego starcia szukała szansy do strzelenia bramki i nie zamierzała się poddać. Gracz AEK Ateny Szymański Damian w dodatkowym czasie spotkania, który doliczył sędzia ustrzelił gola na wagę wyniku remisowego. Bez cienia wątpliwości to była specjalna chwila w przypadku tego młodocianego zawodnika. Na koniec polska reprezentacja piłkarska zdołała wywalczyć remisowy rezultat na Narodowym w meczu z reprezentacją piłkarską Anglii i za sprawą tego w dalszym ciągu ma bardzo duże szanse na awans do mundialu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij