newsyonlinelublin.pl

Dzielenie konta z bliskimi stanie się wyraźnie bardziej złożone! Niedługo pojawi się najświeższy uwierzytelniający system na portalu Netflix.

Dzielenie konta z bliskimi stanie się wyraźnie bardziej złożone! Niedługo pojawi się najświeższy uwierzytelniający system na portalu Netflix.

08.06.2021, 10:56

Mocno zaniepokojeni stają się sympatycy filmowych ekranizacji i seriali, ponieważ z internetowego świata napływają przykre informacje. Znana jako Netflix platforma internetowa VOD rozmyśla o tym żeby uniemożliwić swoim płatnikom podzielność kont. Dotychczas była to niezwykle użyteczna i naprawdę znana funkcjonalność. Za jeden abonament opłaca mnóstwo klientów i mogą oni zamieszkiwać w zróżnicowanych budynkach. Finalnie platforma internetowa z VOD Netflix nie potwierdziła zupełnego zakazania kont dzielenia, jednak postanowiła zaprezentować swego rodzaju uwikłanie. Netflix platforma internetowa z VOD planuje to żeby zastopować kont rozdzielanie użytkownikom, którzy nie mieszkają w jednym budynku. Na telewizorowym ekranie pojawi się zawiadomienie, które na calu ma wymusić na kliencie zatwierdzenie tego, że jest posiadaczem głównym. Zatwierdzający kod na podany adres zamieszkania lub telefoniczny numer ma zamiar wysłać ten potentat w otoczeniu serwisów internetowych VOD. Użytkownicy konta powinni w takiej sytuacji pamiętać o tym, że mogą się pojawić przekształcenia podczas korzystania z internetowego portalu VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij