newsyonlinelublin.pl

Bramkowy remis w pojedynku narodowej drużyny Polski z kadrą Rosji. Dwunastego czerwca zaczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

Bramkowy remis w pojedynku narodowej drużyny Polski z kadrą Rosji. Dwunastego czerwca zaczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

09.06.2021, 12:12

Futbol to w tym momencie oglądana najliczniej dyscyplina w polskim państwie. Spora ilość sympatyków piłkarskich oczekuje na wielkimi krokami nadchodzące Euro 2020 i to nie powinno w takim przypadku nikogo zadziwiać. Reprezentacja naszego państwa zagra tam i zmagać będzie w grupie z hiszpańską drużyną, słowackim zespołem oraz reprezentacją Szwecji. Dobrze mieć świadomość tego, iż to nie są najprostsi przeciwnicy, ale mamy ogromne szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej rundy. Bardzo istotne będzie w tym konkretnym przypadku to, by pokazać się z najdokładniejszej perspektywy. Reprezentacja Polski w zeszłym tygodniu zagrała towarzyską batalię z rosyjską kadrą, która też będzie grać na europejskie mistrzostwa. Wielbiciele piłkarscy mogli być z całą pewnością uradowani, ponieważ pierwszy raz od zeszłego roku mogli się zjawić na stadionie. W tym spotkaniu nie było jednak wiele akcji podbramkowych i ostatecznie kadra Polski na remis zagrała z kadrą Rosji 1:1. Dla zespołu polskiego gola już w 4 minucie strzelił Świerczok Jakub, natomiast dla drużyny rosyjskiej strzelił Wiaczesław Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij