newsyonlinelublin.pl

Zwycięstwo zawodników Chelsea nad Brighton.

14.09.2020, 13:44

Piłkarze Chelsea fenomenalnie rozpoczęli nowy sezon zmagań w lidze angielskiej. Dla kilku graczy był to debiut w trykocie The Blues. Sporo kibiców Chelsea Londyn wyczekiwało, aby zobaczyć najświeższych nabytków zespołu w meczu. Warto podkreślić, iż przedstawili się z niesamowicie pozytywnej strony. Bez wątpienia jest to bardzo dobra wiadomość dla Franka Lamparda. W tej chwili szkoleniowiec Chelsea FC ma do dyspozycji wielu dobrych piłkarzy.

W ostatnich kampaniach w Premier League drużyna z Londynu nie radziła sobie na miarę oczekiwań. Sympatycy drużyny oczekują poprawy wyników. Mnóstwo sympatyków piłki nożnej oczekiwało na pierwszy mecz graczy kupionych z Bundesligi. Chelsea ma w roku ambitne cele,jeśli chodzi o wyniki. Kibice Chelsea FC wierzą, iż ich ulubieńcy dobrze rozpoczną w kolejny w sobotnie popołudnie sezon angielskiej ligi.

Wysoka forma Chelsea Londyn w całym spotkaniu z Brighton and Hove Albion

Pierwsza odsłona pojedynku dostarczyła kibicom obu drużyn wiele elektryzujących doświadczeń. Gracze tworzyli sporo akcji podbramkowych. W pierwszej części meczu sympatycy obu klubów obejrzeli jedynie jedną bramkę. Futbolówkę do siatki wpakował Jorginho. Sędzia zarządził rzut karny po faulu Ryana na Wernerze Timo. Do przerwy rezultat pozostał ten sam. W drugiej połowie przeciwnik Chelsea musiał odrabiać straty.

Kibice wierzyli na dużo więcej goli oraz uderzeń swoich piłkarzy. W następnej odsłonie pojedynku widzieliśmy już dużo więcej bramek. W tej sytuacji efektywniejsza była ekipa Chelsea. Początek drugiej połowy był niezwykle fascynujący. Brighton zdołało doprowadzić do wyniku remisowego. Triumf Chelsea był więc zagrożony. Piłkarze Franka Lamparda wiedzieli, iż fanów Chelsea obchodzi jedynie zwycięstwo.

Po bramce dla ekipy Brighton Hove Albion zawodnicy Franka Lamparda popędzili do ataku pod szesnastką przeciwników. Kilka minut później Chelsea ponownie osiągnęła przewagę w tym meczu. Strzelili dwie bramki. Ostateczny rezultat tego pojedynku to 3:1 dla Chelsea. To z pewnością świetny start rozgrywek dla Chelsea Londyn.