newsyonlinelublin.pl

Top Model wraca z następną edycją!

Top Model wraca z następną edycją!

24.09.2020, 08:05

Top Model to jeden z programów stacji TVN, w którym uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa jak i również znane i lubiane jury, którzy gromadzą przed ekranem telewizorów dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach będzie można zobaczyć sporo cenionych osób w przestrzeni modowej, czyli światowej sławy fotografowie, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism.

W ramach tego sezonu o miano Top Model konkurować będzie czternaście osób, wśród których znajdują się również osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet jest przyznawany przez jury tej osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do stania się modelem, w skutek czego owy uczestnik natychmiast przechodzi do domu Top Model. Za to bilet w kolorze srebra okazuje się być użytkowników Internetu, których zadaniem było wybrać swojego ulubieńca, który nie będzie musiał startować w castingach i natychmiastowo trafi na bootcamp, czyli następny etap.

Co czeka widzów w tym sezonie programu Top Model?

Top Model oferuje możliwość rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, w związku z tym co edycję zgłasza się naprawdę dużo chętnych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różnorodne konkurencje, które będą sprawdzać, czy podołają oni wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Zadaniem sędziów jest ocena ich postępów i zadecydowanie o tym, który z zawodników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja przywrócenia do programu tuż po eliminacji, dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modeli oraz sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". W tym sezonie dowiemy się, kto okaże się być dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. O wygraną konkuruje wielu wartych uwagi modeli i modelek, w związku z tym na pewno warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij